Bożonarodzeniowa Paczka dla Bohatera

2021-11-23

Szanowni Rodzice, drodzy Uczniowie,

Nasza szkoła po raz drugi weźmie udział w akcji "Bożonarodzeniowa Paczka dla Bohatera".

Jest to zbiórka żywności i artykułów chemicznych dla kombatantów.

Akcja potrwa do 9 GRUDNIA 2021 roku.

Wykaz rzeczy, które będziemy zbierali znajduje się na zdjęciu dołączonym do niniejszego tekstu. Oprócz materialnego wsparcia, nasi bohaterowie potrzebują także wsparcia słownego. Niech wiedzą, że o nich pamiętamy. Stąd prośba o dołączanie do zgromadzonych rzeczy kartek świątecznych z życzeniami lub  listów z podziękowaniami za służbę na rzecz naszej Ojczyzny. 

Zgromadzone rzeczy można przynosić do szkoły,  na parterze budynku nr 1  (od strony Al. M. Dąbrowskiej) i budynku nr 4 (od ul. Kotońskiego).  Stoją tam specjalnie przygotowane pudełka na przyniesione  rzeczy. Dary proszę oddać Paniom woźnym, a one już je umieszczą we wspomnianych kartonach.

UCZNIOWIE klas 4-8 i LICEUM mogą przynosić dary bezpośrednio do sali nr 301.

poniedziałek 800- 1530

wtorek 800- 1130

środa- czwartek 800- 1530

Zebrane rzeczy będzie można dodatkowo dostarczyć w dwie soboty -  27 LISTOPADA  i 4 GRUDNIA  na parterze budynkunr  4 (OD UL. KOTOŃSKIEGO) w godzinach 11 - 1430 

Wolontariusze z klas 7 i 8 naszej szkoły bedą pełnić specjalny dyżur podczas, którego będą  odbierać od Państwa przyniesione dary. 

z góry dziękuję za wsparcie naszej akcji.

Daniel Wolborski

Nauczyciel historii w Szkole Podstawowej w  Komorowie.